Atelierroute Hoge Noorden zondag 2 augustus van 12.00 u tot 17.00u

Welkom op zondag 2 augustus van 12.00 tot 17.00 uur bij:
1 Edwin Grissen, Galerie de Winkel, Achterweg 2 Onderdendam www.edwingrissen.com
2 Jan Mulder Beckeringhstraat 36 Onderdendam www.dekeramiekbouwer.nl
3 Henk Krist Klaproosstraat 28 Middelstum www.henkkrist.com
4 Mary Velthoen Burchtstraat 7 Middelstum www.maryvelthoen.com
5 Gerda Onnes Langestraat 5 Kantens www.gerdaonnes.com Gerda is die dag aan het schilderen.
6 Minne Onnes Langestraat 5 Kantens
7 Kim Haaxma Hogeweg 4 Rottum. www.kimhaaxma.nl Zet nr. 2 in navigatie en rijd nog circa 1 km door naar
nr. 4
8 Fenna de Groot Barmerweg 4 Doodstil
9 Oscar de Jong Barmenweg 4 Doodstil www.oscarenhilde.com
10 Linda Bouter Laanweg 1 Roodeschool www.lindabouter.nl
11 Tiny Bouter-Snijders Laanweg 1 Roodeschool www.lindabouter.nl/tiny-bouter-snijders.keramist
12 Jos Mulders Hoofdstraat 4 ’t Zandt www.atelieroptzandt.nl Jos is die dag aan het schilderen en geeft
een demonstratie: etsen afdrukken.
13 Marilyn Josiena Hoofdstraat 4 ’t Zandt www.atelieroptzandt.nl
14 Nanny ter Wiel Molenweg 47 Loppersum www.nannyterwiel.nl
15 Josefien Alkema Hoofdweg 30 Huizinge www.josefienalkema.nl


« 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.